Правила дитячого садку

ПРАВИЛА ДИТЯЧОГО САДУ «РАДІСТЬ»

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Для того, щоб Ваша дитина звик до нових умов життя, режиму дня, нам необхідні Ваша підтримка та співпраця. Для початка нашої спільної роботи виконуйте, будь ласка, кілька простих правил:

1. Приводьте дитину до 7-50, так як ранкова гімнастика починається з 8-00.

2. До вихователям звертатися по імені - батькові.

3. Приводити і здавати дитину саме в руки вихователю.

4. Забирати дитину мамі і татові (родичам по вирішенню батьків, а у особи, що   прийшов за малюком - документ, що засвідчує особу).

5. Неповнолітнім дітям, дитини ми не маємо право віддавати (згідно частини  3 статті 8 Закону України про дошкільну освіту батьки несуть   відповідальність перед суспільством і державою за збереження життя і здоров'я дитини. Частина 2 статті 11 встановлює відповідальність батьків і освітніх установ статус дитини має до досягнення нею повноліття, малолітнім він вважається з 14 років, а неповнолітнім з 14 до 18. У статті 32 Цивільного кодексу України написано, що з 14 до 18 років дитина має неповну цивільну дієздатність. Це стосується і батьків, які приходять за дитиною в нетверезому стані).

6. Дитину приводити акуратного, чистого (одяг по сезону).

7. Взуття дитини повинна відповідати розміру ноги дитини, легко зніматися і вдягатися. Взуття без задника (тобто шльопанці) НЕ ПРИЙМАТИ.

8. Щоб уникнути випадків травматизму, кожен день перевіряйте вміст кишень одягу дитини на наявність небезпечних предметів. Забороняється приносити в дитячий сад гострі, скляні, дрібні предмети, жувальні гумки, таблетка, запальнички, мобільні телефони, окуляри.

9. Не рекомендується надягати на дитину дорогі ювелірні прикраси, хрестики, сережки. Нагадуємо, що у разі втрати вихователь не несе за них матеріальну відповідальність.

10. Вчасно сплачувати за дитячий сад.

11. У верхньому одязі не входити в групову кімнату.

12. Не обговорюйте вдома свої побоювання, претензій і переживання з приводу дитячого садка, але обов'язково поділіться ними з вихователями чи методистом дитячого садка.

13. Не пропускати без причини дитячий садок і своєчасно повідомляти вихователям. Якщо пропусків більше 1 місяця - приносити довідку про соскобе, більше 2-х днів - довідка від лікаря.

14. Батьки, ми Вас просимо брати активну участь у житті групи (брати участь у святах, допомагати в ремонті та благоустрої групи).

Головним для успішної роботи з дітьми є Ваш позитивний настрій, дотримання режиму дня та рекомендації педагогів.

Сподіваємось на плідну співпрацю !!!